Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,75 zł , zmiana od tamtej pory: -0,34%

Re: wezwanie stanowisko zarządu

Zgłoś do moderatora
Ale farmaz..ny gadasz, ja ze spółki?? ja robie ze strachu..???

https://www.bankier.pl/gielda/notowania/akcje/KINOPOL/wyniki-finansowe

Za ostatnie 4 kwartały zysk netto to blisko 2,8 zł / akcję. Cena/zysk około 5 na obecną chwilę.. Dalszy komentarz chyba zbędny.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KINOPOL 0,00% 14,70 2023-09-28 09:03:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.