Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,75 zł , zmiana od tamtej pory: 0,34%

Re: wezwanie stanowisko zarządu

Zgłoś do moderatora
Zakładam, że sprzedając większy pakiet nie brali pojedyńćzych wyników poszczególnych tylko całość grupy. Chociaż nadal pojawiają się wątpliwości czemu oddali pakiet kontrolny tak tanio..
I tłumaczy to częściowo czemu Prezes sprzedał powyżej 15zł pół roku temu.

A wezwanie ma znaczenie, bo od dłuższego czasu kurs stoi w miejscu blokowany przez cenę z wezwania.

Myślę, że wszyscy zastanawiają się co zrobi CANAL+ z tymi udziałami, z kasą, która jest na koncie.. Bo inaczej faktycznie kurs byłby już w okolicach 20zł...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KINOPOL 0,00% 14,80 2023-09-21 15:04:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.