Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,75 zł , zmiana od tamtej pory: 0,34%

Re: wezwanie stanowisko zarządu

Zgłoś do moderatora
Ta wartość (12zł) nigdy nie powinna zostać podana do wiadomości publicznej i wygląda to co najmniej nieciekawie.

...jeżeli sprzedali po 12zł za akcję i było to podyktowane wynikiem całej grupy to znaczy że ta różnica względem realnego kursu to strata dla wszystkich pozostałych akcjonariuszy, że prawdopodobnie cała grupa jechała na minusie i ta różnica po prostu pokryła tą stratę czyli wszyscy akcjonariusze poza SPI dołożyli się do tej transakcji i dopłacili kosztem własnych walorów do tego żeby Turcy sprzedali swój tak naprawdę nie wiadomo jaki biznes.

Rzeczywiście to tłumaczy czemu prezes sprzedał pół roku temu za 15+.
Tylko nie wiem czy komukolwiek płynące z tego wnioski przypadną do gustu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KINOPOL 0,00% 14,80 2023-09-21 15:04:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.