Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,80 zł , zmiana od tamtej pory: -19,12%
Jednak przy tak wspaniałych wynikach i skupie akcji kurs - TRAGEDIA !. Jak nie teraz to kiedy ? za 25 lat ?. Rodzinka oszołomów trzyma kurs na niskim poziomi a nasze fundy też kompletnie nic nie robią. Jak zakończą skup to pewnie cena się obniży- nędza do 2. Na dodatek w W-u skupują całkiem sporo za chwilę będzie 1 000 000 sztuk / 2. Liczyłem na przynajmniej 9 zł. a tu ch.... niestety. Była rekomendacja KUPUJ i cena docelowa 2,50 euro a już jest nowa trzymaj i cena 1,75 euro. Powoli i ja tracę już cierpliwość na ten cyrk.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX -6,78% 5,50 2021-09-23 11:06:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.