Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,41 zł , zmiana od tamtej pory: 20,18%

ARMAGEDON trwa ...

Zgłoś do moderatora
wiem -wiem ,ale trochę trzeba się pobawić przy takim spadku - wzrostami. Tu nie ma płynnności żadnej !!! JA + Fund i tyle w temacie bo jak można nazawać kupno 99 % przez takiego małego inwestora jak ja ? były i są dni ,że wszystko biorę / oddaję JA !!!! . Tragedia w turystyce odbije się i na Badziewiaku - będzie pewnie znowu 2 z przodu a może i gorzej ???. Spodziewam się najniższej ceny od 2007. mimo świetnej -WSPANIAŁEJ sytuacji finansowej spółki. To co teraz widzimy to istny armagedon dla biznesu. W-20 zanurkował w 2.tyg. ponad 40 % więc o czym mowa.Teraz niczego nie można zaplanować - założyć i wszystko jest możliwe. Pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX -3,64% 5,30 2021-09-24 16:27:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.