Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,50 zł , zmiana od tamtej pory: 17,78%

Qowitto ich załatwił !

Zgłoś do moderatora
Nikt się nie spodziewał takiej sytuacji , ja zredukowałem 2-3 .2020. przed pandemią i przez przypadek. Jak spadnie na 2 to odkupię + jeszcze więcej. Przypominam ,że zakupiłem już Badziewiaka nr.1 po 2,28 zł. co prawda mało - ale - ale. To był najniższy kurs od 2007. Raczej nie zbankrutują a za 2 - 3 lata kurs się podniesie do góry. Ja cały czas S/K uśredniałem i tylko to mi dało możliwość sprzedaży. BA ,nawet dobrego zarobku. Pozbywałem się od 6,50 do 7 a później było już tylko taniej. 5 jest utrzymywana sztucznie i to musi pierd....... . Wyniki będą fatalne - bo niby z czego mają być dobre ???. Pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX -3,64% 5,30 2021-09-24 16:27:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.