Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,84 zł , zmiana od tamtej pory: -19,59%

Re: vel jack

Zgłoś do moderatora
W październiku liczyłem że przy bardzo dobrych wynikach / a takie są/, kurs w ciągu kilku miesięcy przekroczy 8 zł. Niestety kisimy się poniżej 7 zł, chociaż w Wiedniu skup akcji jest duży. Na Walnym w 2017 r podjęto decyzję o skupie akcji do 10%, tak więc 3,5 mln akcji skupią jeszcze, to sporo. Dywidenda wyniesie pewnie min 0,1 EUR, ale czy te dwa elementy podniosą kurs do 8, chyba nie. Tym bardziej że wynik tego roku będzie znacznie niższy. Wyniki z samego najmu nie będą duże. Chyba że sprzedadzą coś z dużym zyskiem w Rosji...Czy budowa kolejnych dwóch biurowców w Krakowie który jest już dość nasycony przyniesie zyski?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX -6,78% 5,50 2021-09-23 11:06:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.