Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,99 zł , zmiana od tamtej pory: 26,25%

Re: NO i gdzie 2 zł. ???

Zgłoś do moderatora
Akcja bez handlu,czyli ta firma na pograniczu +-0 Że spadnie na 2,5PLN to pewne,nikt nie kupi za 5PLN,chyba że Jurkowitsch Franz albo ktoś z tej mafi.Zobaczymy czy dadzą radę zamalować straty,ale poderjzewam że nie.Przykro mi dla tych co jak ja kupili przed 2009 i nie mieli kasy żeby kupić po 2-3PLN wyruwnac straty albo nawet mieć zysk i wyjść z tego oszustwa tylko z takiem szwankiem że 10 lat zamrożona kasa.A z drugiej strony najlepiej by byłaPLAJTA.Banki biorą co jest i ta mafia z Wiednia musiałaby myśleć nad nowym oszustwem.Sorry ale na Giełdzie też nie brakuje oszustów i niestety i ja i wszyscy co kupili przed 2009 na takich trafiliśmy.
Jack co te ludziska mają teraz robić?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX -3,08% 6,30 2021-09-14 15:21:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.