Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,84 zł , zmiana od tamtej pory: -7,89%

Re: vel jack

Opyliłem prawie 40 000 szt. po 6,70- 6,90 i jeszcze mam dużo ,stoję na S . może dlatego nie rośnie ,że liczą na więcej po takiej cenie ?. Ale już mi nie zależy na sprzedawaniu to sobie spokojnie stoję. Kupiłem większość poniżej 3 zł. więc zarobek ponad 100 % ostatnio ponad 2 lata wstecz nie sprzedałem po 6,50 - 6,70 i spadło na 3 zł. Skupują ,ale po cenie niskiej i nic nie zapowiada na znaczny wzrost kursu. Kasy mają w ch .... a nawet więcej - nic z tego jednak nie wynika. OFE do likwidacji i nie wiadomo czy te 9,60 % nie zostanie rzucone na S. Taka żydowsko - rodzinna manufaktura - niestety. Kiedyś może być i 20 zł. pytanie kiedy ?????? . Tak więc część z dużym zyskiem sprzedałem i czekan na te 8 - 9 zł. żeby wywalić resztę i koniec z tym badziewiem na stałe. 13 - lat mi już wystarczy . Pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX -3,08% 6,30 2021-09-14 15:21:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.