Forum Forex +Dodaj wątek

USD/PLN fibo 50%

Zgłoś do moderatora
prosze aby ktoś mądrzejszy zweryfikował jeśli sie myle, ale z tego co widze to 50% fibo wychodzi gdzies na poziomie 3,9150. mowie o kwietniowych minimach i pobrexitowych maximach. Co w praktyce może oznaczać ten poziom?