Forum Forex +Dodaj wątek

Re: USD/PLN fibo 50%

Zgłoś do moderatora
ten drugi to w zasadzie 3,85blizej niz 3,86
ucz sie zarabiac nie ma sprawy
i sorki ja rzadko patrze na ekran jak pisze bo przewaznie robie 2 trzy rzeczy w tym samym czasie wiec raz duze raz male literki