Forum Forex +Dodaj wątek

Re: USD/PLN fibo 50%

Zgłoś do moderatora
wykres 1H kolegi baxa:

http://stooq.pl/q/a/?s=usdpln&i=30&u=d7auh496qgo27zaxle05pb96

juz przebili, nieciekawie z tym dolcem to wyglada ale za to odbicie moze byc srogie....