Wg mnie bardzo mocny opor ale to juz niech sie bardziej doswiadczeni wypowiedza.
Bax pisal wczoraj co z dolcem, poszukaj w nowych watkach...
Dane kiepskie, PKB do du.py... dolar moze poleciec nawet nizej niz te 50fb niestety... ale wrzesien za pasem...