Forum Forex +Dodaj wątek

Re: USD/PLN fibo 50%

Zgłoś do moderatora
cena dzis wg mnie juz dobra dla odkupu na dluzej ale to waasze ryzyko
kto lubi ryzykowac moze tez tracic bo na dzis kopiemy konia