Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

tylu tu jest mądrych a dajecie się dy..ć

Zgłoś do moderatora
takiemu PP ktory w nosie ma prawo i poszanowanie cudzej własności i niezły ma ubaw czytając Wasze komentarze bo wie że jest nietykalny i dobrze chroniony , nie jesteście w stanie nic wskórać zamiast przejść do konkretnych działań przeciw cwanemu złodziejowi, tak jakby w Tym Kraju nie było Konstytucji Praw Człowieka, ile ta Wasza bezsilność będzie trwać? okradł nas na duże pieniądze podczas gdy babulka za przywłaszczenie kostki masła w sklepie poniosła surową karę, zastanówcie się,pozdro.....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33