Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Do Oszukanego

Zgłoś do moderatora
Problem z BOI jest taki, że tam nikt za nic nie odpowiada, dziś powiedzą tak, a jutro inaczej, a może nawet tego samego dnia jeśli dodzwonisz sie do innej osoby. Tam nawet ludzie nie wiedzą jak jest liczony 7-dniowy termin na odpowiedź. Czy upływa w środę, czy w czwartek, jeśli odebrałeś pismo w środę. Może źle zrozumieli pytanie, a może myśleli o czymś innym i tak im się odpowiedziało. Jak zadzwonisz drugi raz i poprosisz o doprecyzowanie, to możesz dostać inną odpowiedź. Zawsze możesz złożyć wniosek na piśmie o dostęp do akt sprawy. Może wystarczy im potwierdzenie tego, że jesteś akcjonariuszem i to jest dla Ciebie bardzo ważne.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.