Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Tydzień na wniosek o uzasadnienie wyroku przez WSA

Zgłoś do moderatora
Po otrzymaniu wyroku jest tylko tydzień na wniosek o uzasadnienie wyroku:
Przykład wniosku jest na stronie WSA.
No i potem miesiąc od daty otrzymania/odebrania listu z uzasadnieniem na złożenie skargi kasacyjnej.

Ciekaw jestem czy Rada Nadzorcza IDEI zadziałała w temacie wydania opinii na temat resolution przez Komisję Europejską? Bodajże Skiba twierdził, żę Komisja była informowana i nie wyraziła sprzeciwu wobec resolution - problem w tym, że była informowana jednostronnie ( na podstawie dokumentacji BFG, której nie wierzę choćby tylko dlatego, że nie została odtajniona - choć nie wierzę głównie z innych przyczyn tj. np. brakiem obiektywizmu i bezstronności ) a teraz są tysiące poszkodowanych, wśród nich również profesjonaliści w swoich dziedzinach. Może należy pokazać Komisji Europejskiej od spraw bankowości i finansów jak to było naprawdę z Ideą i jej przejęciem? Taka opinia przydałaby się nawet na etapie wyroku NSA.
Prawda wcześniej czy później wypłynie i jestem przekonany, że odpowiednie odszkodowania dla akcjonariuszy Skarb Państwa jednak wypłaci. Wszystko w swoim czasie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.