Forum Forex +Dodaj wątek

TU ŁADNIE ROZRYSOWALEM

Zgłoś do moderatora
http://stooq.pl/q/a/?s=gbppln&i=30&u=ccizxfe6qgzvqlzso7146411

WYJSCIE NAD 5.31 TO OPOROWKIE OKOLICE 5.4 WYJSCIE WYZEJ CZERWONEJ TO CEL 5.54 Z TYM ZE 5.5 TEZ OPOR DOSC MOCNY ALE TAK MNIEJ WIECEJ SIE RYSUJE

MASZ JESZZE GODZINOWKE MAM NADZIEJE ZE JAKOS POMOGLEM
http://stooq.pl/q/a/?s=gbppln&i=60&u=ccizxfe6qgzvqlzso7146411

CZASOWKI SOBIE ZMIENIAJ 1!
  • Funt Autor: ~Anonim2015
  • Re: Funt Autor: ~Anonim2015
  • Re: Funt Autor: thekantek
  • Re: Funt Autor: ~Anonim2015
  • Re: Funt Autor: ~mm
  • Re: Funt Autor: ~spain
  • Re: Funt Autor: ~spain
  • Re: Funt KROTKA Autor: ~spain
  • TU ŁADNIE ROZRYSOWALEM Autor: ~spain
  • Re: Funt Autor: ~spain
  • I SORKA ZE TAK HAOTYCZNIE NAPISANIE Autor: ~spain
  • Re: Funt Autor: ~Anonim2015
  • Re: Funt Autor: ~spain
  • Re: Funt Autor: ~Anonim2015
  • Re: Funt Autor: ~haahahaah
  • Re: Funt Autor: ~Anonim2015
  • Re: Funt Autor: ~spain
  • Re: Funt Autor: ~Anonim2015
  • Re: Funt Autor: ~spain
  • Re: Funt Autor: ~Anonim2015
  • Re: Funt Autor: ~Anonim2015
  • Re: Funt Autor: ~Włoch
  • Re: Funt Autor: ~Dawid_Kamerun
  • Re: Funt Autor: ~Anonim2015
  • Re: Funt Autor: ~ahhaha
  • Re: Funt Autor: ~hahah
  • Re: Funt Autor: ~BAX
  • Re: Funt Autor: ~Włoch
  • bx Autor: ~spain
  • Re: bx Autor: ~Dawid_Kamerun
  • Re: bx Autor: ~Włoch
  • Re: bx Autor: ~BAX
  • Re: bx Autor: ~Magnus
  • Re: bx Autor: ~Włoch
  • Re: Funt Autor: ~jk