Forum Forex +Dodaj wątek
Mam taką nadzieje! I w zasadzie sporo na to wskazuje. Widzę też po innych na xsocial że na to czekają. Trzeba być uważnym i pilnować funta. Ja tam się spodziewać, że "złota era" funta niebawem powróci