Forum Forex +Dodaj wątek
skoro zaczynasz dopiero z rynkiem forex to doradzam brak pozycji o 13 i obserwacje, ewentualnie podpiac sie pod kierunek, ale najlepiej sobie obserwuj i wyciagaj wnioski, bo moga walnac w jedna strone mocno i po chwili zawrócić w druga