Forum Forex +Dodaj wątek
Z tego co czytam to raczej zejda lub (choc malo prawdopodobne) pozostawia stopy bez zmian a nawet spekuluja nad scieciem ich do 0%.
Bax pisal (nalezy wnioskowac) ze jesli obniza to funt na krotko odbije a jesli nie zrobia nic to "bardziej zdecydowane" spadki.