Forum Forex +Dodaj wątek
Z dołu mas 5.14 z gory 5.31 posrednia czyli korekta po szczycie 5,19 i mozna zakladac ze to A teraz robia b i potem c z tym ze by robili c musze zejsc nizej 5.19 a zeby robili wzrosty musza wyjsc nad 5.31 wedlug mnie teraz jest spore ryzyko bo mog w kazga strone isc bo przy takich danych poprostu czyszcza sl krotkie wybicie i tyle i napewno nie mozna ryzykowac mocno bo szkoda kasy bo na upartego niby jestesmy na 5.26 i patrzac na wykres ok zrobili te b i pojada w dol ale nie mozemy zapomniej ze jak wyjda wyzej to moga bardzo szybko zrobic te min 5.4 poniewaz spore spadki poszly korekty bywaja mocne :)
 
masz tu wykres i pomysl ja BAXEM NIE jestem i duzo mi do niego brakuje . lepiej mi idzie rysowanie niz tlumaczenie

http://stooq.pl/q/a/?s=gbppln&i=5&u=ccizxfe6qgzvqlzso7146411