Forum Forex +Dodaj wątek
C nie ma sprawy caly czas jestesmy na C ale zasieg C to 4,96
http://stooq.pl/q/a/?s=gbppln&i=d&u=d7auh496qgo27zaxle05pb96
z tym ze podbicia do 5,4 tez mozliwe w tej fali