Forum Giełda +Dodaj wątek

Sypacz się wysypał :):)

Zgłoś do moderatora
Dzisiaj sypacz się wysypał. Główny sprawca braku zwyżki po wynikach sprzedał dziś wg mnie resztówkę czyli 15 tyś po 8,5.
Od czasu 16 listopada czyli dopuszczenia do brotu przemieliło się ponad 440 tys papiera, wyłączając transakcje umówione czyli około 290tys po 8,61 daje nam 150tys z których wg moich codziennych obserwacji sypacz sprzedał cały swój pakiet.
Teraz cała reszta już w naszych i "opiekuna" rękach :):)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
NETMEDIA -0,82% 12,10 2019-03-27 15:36:38