Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Sypacz się wysypał :):)

Zgłoś do moderatora
No i jak,uciekłeś ze spółki? Mnie została końcówka, zarząd zrobił inwestorom niezłe kuku...To co zrobili,to szczyt głupoty,bo sam sobie też strzelili w kolano...! Jeśli sprzedadzą nową emisję,to po badziewnym kursie,a można było wyemitować obligacje zamienne na akcje,ale trzeba mieć trochę rozumu,a jak się nie ma,to taki efekt...! Spółka skutecznie wystraszyła inwestorów,a nie tak łatwo odbudować utracone zaufanie...J aw każdym razie mam dość takiej spółki,nie chcę jej nawet po takich spadkach,tak się z inwestorami nie postępuje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETMEDIA -0,82% 12,10 2019-03-27 15:36:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.