Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Sypacz się wysypał :):)

Zgłoś do moderatora
mi sie wydaje ze to mogla byc zabawa fundyszy, ostatnio czytalem ze pod koniec roku sobie strzelaja nawzajem w kolana zeby obnizyc wyniki konkurencji i wyprzedaja,
Wycena 10 zeta, teraz jest 7.5, wskazniki wrecz niepostykane jak na spolke internetowa,
c.z 11 c.w 1.6 a dodatkowo swietne perspektywy,
w ostatnich czasach 3 fundusze weszly czyli instytucjonalni

Tez mnie ten spadek zirytowal bo usrednialem w gore po 8,5 :) i srednia mi sie zwiekszyla z 6.3 na 7 wiec szczesliwy nie jestem ale chyba zrobie wyjatek dla tej spolki i usrednie troche do dolu dla odmiany,
Spolka z takimi perspektywami po takiej cenie, moim zdaniem jest warta ponad 10 zlotych biorac pod uwage perspektywy, zreszta nie tylko ja to widze bo od kiedy kupilem to 3 fundusze weszly a nie jest to czeste zjawisko gdy spolka jest jakis czas na gieldzie i wchodza w takim tempie w takich ilosciach instytucjonalni, Dlatego prawde mowiac chyba jutro dokupie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETMEDIA -0,82% 12,10 2019-03-27 15:36:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.