Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Sypacz się wysypał :):)

Zgłoś do moderatora
działalność spółki wygląda dobrze, perspektywy stabilne ... jednak jest kilka wątpliwośći
1. wiceprezes sprzedał ostanio 550 tys akcji ... (7,55) (czyżby nie wierzył w perspektywy spółki?)
2. ma być nowa emisja do 9 mln akcji z wylączeniem prawa poboru ... (jawne dymanie dotychczasowych akcjonariuszy)
3. Fundusze mogą kupić w emisji 3-9 mln akcji ... więc nikt nie ma interesu podbijać kursu na giedzie, a wręcz przeciwnie, wystraczy zwalić kurs powiedzmy 100tys akcji a kupi się akcje nowej emisji taniej ...
4. I Pytanie zasadnicze po jakiej cenie zostanie przeporawdzona emisja ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETMEDIA -0,82% 12,10 2019-03-27 15:36:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.