ALE to dalej gdybanie przez rok raz zrobili wyjscie na 1,17 i ze dwa razy podbili nizej 1,15
a dwa razy pukali w dno
polecial tekst mocny z ecb i drugi z fedu i to dalo tylko tyle ze nie ruszyli nawet 1,14
rozumiem ze mozna zakladac w gore a co jak gieldy /czyli/ usa /nie dadza rady w gore i zaczna spadac ??/
tez wtedy 1.22 widzisz
przydaloby sie wyjscie wyzej 1,18 ale kto to pociagnie i kiedy na dzis to 5 duzych punktow
z jakiego powodu i w jakim czasie ???
no by chyba nie z tego ze to eur drukuja drukuja
tez zaczalem ciut watpic w sile dolca a
lecz kiedy ja zaczynam watpic to przewaznie idzie sygnal ze gdzies cos tam sie wali
bo by rosl dolar to powodow jest wg mnie wiecej mimo wszystko
mi tez sie nie podoba ze dolar tyle juz spadl ale taki to biznes nic nie ma na raz dwa trzy