Forum Forex +Dodaj wątek

Re: 1.22 zobaczymy?

Zgłoś do moderatora
1,11 a 1,13
niet sygnalu niet kierunku i wcale sie nie zdziwie jak do posiedzenia fedu poczekamy znowu