Bax - ja komentuje tylko kreski, bez fundamentow teraz
spojrz - na monthly masz rgr, ale czy cos Cie nie zastanawia ?
pamietasz w zeszlym roku w marcu napisalam Ci post, gdzie prognozowalam, ze jesli edek wyjdzie na 1.10, to bedzie to juz musialo pojsc wyzej - do dzis nie wybilismy denka,
wtedy na mozliwa, bliska zmiane trendu wskazywaly swieczki tygodniowe z lutego, rzeczywiscie trend zamienil sie we wzrostowy, ale dosc plaski, dlatego wzrost jest dosc powolny,
teraz na 4H mamy potwierdzenie trendu wzrostowego, na daily potwierdzeniem bedzie osiagniecie ok 1.158 (moze ciut wyzej), patrzac na weekly celem jest ok 1.22/3, w zaleznosci jak zachowa sie kurs w tamtym rejonie, albo pozostaniemy w trendzie wzrostowym albo bedziemy wracac
ale to sa dalekie prognozy i maja wiecej gdybania, bo cel 1-szy to ok 1.158, z tym ze po drodze oczywiscie mozliwe korekty
to jest moja jakas tam wizja/prognoza na dzis, ktora na biezaco weryfikuje w zaleznosci od sytuacji - czy sie sprawdzi ?
Pozdrowienia :)
Stella