Forum Forex +Dodaj wątek
ja tutaj zrezygnowalam wlasnie z tego powodu - po prostu mialam dosc, niewazne byly argumenty merytoryczne, po prostu szok
tesknie za normalnoscia
a na jakich anglo piszesz ? no i nicku tam nie znam :(

utworzylam tymczasowy adres email (zeby swojego tutaj nie podawac) - jesli sie odezwiesz bedzie super milo !!! bedzie aktywny do Świat (usune go pozniej) - potem podam Ci wlasciwy :)))
lady.stella2011@gmail.com
do milego
pozdrowka
Stella