nie zaglebialam sie w to, a dzis chce juz konczc - obiecuje jutro rano dla Ciebie :)
tylko czy chodzi Ci o poziomy tego kogos czy Twoje ? bo jak Twoje to sie nie podejmuje, na pewno znasz lepiej Elliota - 1 tylko uwaga - rynek nie zawsze robi AB=CD (rownosc fal)
reszta jutro :)
dobranoc