Forum Forex +Dodaj wątek
ok ja juz dawno rysowalem ze dlugim terminie mamy abc o zasiego nawet nie bede straszyl bo to ruch z 5 zeta
i a jest na 3,76 zas b a tu jest problem bo napewno nie tylko JB by sie ucieszyl :))))) 
gdyby poszlo na 4,15-4,2 bo to zawsze mozliwe jeszcze
na dzis b to ok 4,12 i przy spadku na eur/dol rynek pojdzie szybko w kierunku 4 minimum