Forum Forex +Dodaj wątek

Re: CHF .....-----""""

Zgłoś do moderatora
Zatrzymali sie DOKŁADNIE na oporze wg wykresu podanego przez Baxa:

http://stooq.pl/q/a/?s=chfpln&i=d&u=14538390

reszta jutro.