Forum Forex +Dodaj wątek

Re: CHF .....-----""""

Zgłoś do moderatora
http://stooq.pl/q/a/?s=chfpln&i=d&u=14538390
A TU NAJJASNIEJ PIEKNA SWIECA SYGNAL ALE ZIELONA LINIA OPORUJE