Forum Forex +Dodaj wątek

Re: CHF .....-----""""

Zgłoś do moderatora
No Ty szybciej bo ja jestem w czarnej D i krew mnie zalewa bo 2 miesiace w plecy i nic.... oby poszli wyżej.......