Forum Forex +Dodaj wątek
wlasnie na ten ruch do ok 4 zostawilam ewentualnosc 3 tyg (jeszcze 1 ruch w trojkacie) a potem wybicie :)
zagladasz czasem na ekipe ?
pozdrowionka :)))