Forum Forex +Dodaj wątek

Re: CHF .....-----""""

Zgłoś do moderatora
upychaja c
dwie czarne i dalej fioletowa to obronne poziomy i juz blisko
http://stooq.pl/q/a/?s=chfpln&i=240&u=14538390