Nawet jeśli to zakład, to chyba jeszcze za wcześnie na wejście. Nie widać jeszcze dołka… Coś tam koło 66 jest, ale czy to wytrzyma?
Ja bym raczej celował w jakąś drabinkę w przedziale 50-60.
Ale jeśli ten bet jest wygrany, to nie ma większego znaczenia, czy kupiłeś po 60 czy po 70.
Ja mam tylko 100 akcji, więc nie obawiam się wyjścia z NNG.
Dobra zabawa dopiero przed nami.