Wrzuciłem temat tak dla jaj i nawet ktoś podłapał. Sorry za brak moderacji, ale w tym cholernym Birminghamie był taki upał, że żyć się nie dało, a już na pewno nie chciało się siedzieć przed kompem. Tam już Brytoli nie ma, same ciapate, więc klima im nie potrzebna, bo w 32C czują się jak w domu.
Cieszy mnie każda pomyślana transakcja wymiany NNG na ICE. Ludzie od tego słońca przejrzeli na oczy i podejmują dobre decyzje. Łapanie spadających sopli lodu to jedna z najlepszych rzeczy.
Szkoda tylko, że nie dopilnowałem zleceń, bo bym się załapał na to 2,20. Może jeszcze w tym tygodniu kogoś oświeci i przeskoczy.
Pamiętajcie:
ICE = $$$
NNG = ¯\_(ツ)_/¯
Nie czekaj! Już dziś możesz być miliarderem!