Forum Forex +Dodaj wątek
przy takiej sytuacji na edku wybili znowu szczyik
to jak teraz kupujesz mocno ale 60 procent gasisz na grosz zostawiasz 40 i myslisz co dalej
grosz roznicy bylo to teraz kontrolka i tyle nauki
prawie lota jeszcze mam ale rozbity na trzy po 0,3 pip