Forum Forex +Dodaj wątek
Dzieki za odpisanie , trochę głupio pytałem , a tak na samym wstępie powinienem się przywitać z piszącymi tutaj.
Witam więc całą grupę. Pozdrawiam i jak podniosę poziom wiedzy będę się odzywał.
Miło czytać Wasze posty.
- azm