Forum Forex +Dodaj wątek
Hej ja na Edku bez pozycji, lapie S ponad 1,1390 i okolo 1,1410, jak przebija 1,1415 to je zwijam.
Na ropie jest miejsce w gore do 44.00 - 45.00