Forum Forex +Dodaj wątek
dzieki, Bax , ja jestem świeży w tej zabawie, taki spred znalazłem w kantorze internet., a ten 40-50 pips o ktorym pisałeś to pewnie negocjowany, nie wiem czy na forum mozna polecać jakiś bank ? Jeśli tak to proszę o info. pozdraw azm