co do tej twojej koncepcji nalezy rozwazyc
podobnie jak formowal sie spadek najpierw zrobili 1,0466 potem podeszli do 1,0517
to jak szczyt byl 1,1716 podejda do 1,1650-80 i znowu pozostana zludzenia wyjscia nad 1,2 czy wyzej
bo na tym polega ta gra podpuscic i nie dac tego co widza wszyscy
bo w sumie to eur ma luz a dolara maja wzmacniac
na dodatek z dlugoterminowego jest mocny opor na 1,181 to 38fb
mysle ze jak wyjda nad 1,16 to bedzie sie dzialo i bedzie niezla wariacja
yuan
zas co do ropki to jestem na krotkiej na razie mocno i zerkam
poki mnie nie wystarsza to trzymam ski moze 40 pojdzie jak znowu nie wymysla jakiejs glupoty ze bedzie mniejsza produkcja