Forum Forex +Dodaj wątek
NA KROTKIM podwojny szczyt
na dlugim mamy rgra
to teraz zalezy jutro od ECB BO MOZE I BYC JUTRO PO WZROSTACH na dluzej niz tydzien bo malo zostalo juz