Forum Giełda

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Giełdowy PIT na click – oszczędź czas i rozlicz się bez problemów! Bankier.pl 3 2026-06-23 16:29
Baseig SA jest bardzo źle ~Gruby 2 2026-06-25 14:15
Stalexport Spokojnie 4 zł w tym roku będzie i za rok dywidenda marcinl0 185 2026-06-25 14:14
Scanway Zjazd ~Eh 8 2026-06-25 14:14
PKP Cargo Jestem lekko zdezorientowany... ~Dawidek 1 2026-06-25 14:14
Movie Games SA DDS 2 konsole raport - sprzedaż w 7 dni ~OKI 10 2026-06-25 14:14
VIGOPHOTN Co kupują i sprzedają na GPW duzi inwestorzy #147 Puls Biznesu 1 2026-06-24 16:41
Medicalgorithmics SPADZIE ~MAR 13 2026-06-25 14:14
Syn2Bio S.A. Ukryte kupno ~RudyRycerz 2 2026-06-25 14:14
Dino Polska 28.80 PLN ~Lejs 12 2026-06-25 14:13
Medinice S.A. Szczerze? inwestor73 1 2026-06-25 14:12
MILITARY Roje dronów ~FX2000 3 2026-06-25 14:12
Bogdanka Kiedy wezwanie i jaka cena? Wartość księgowa na akcję 73,83 zł ~AI 3 2026-06-25 14:12
Forever Entertainment anny ,alki i inne baranki ,kiedy ten spadek do 2,11 zł ? dziwnie znikli ~ha 12 2026-06-25 14:11
Jastrzębska Spółka Węglowa Dobre wiadomosci ~Asd 6 2026-06-25 14:11
Capital Partners Ale będzie odpał... ~ABC 8 2026-06-25 14:11
Orlen Jarka zwraca order. Morawiecki nie ~ZdradaPolski 1 2026-06-25 14:11
MOSTALWAR To warto wiedzieć przed sesją na GPW 25 VI 2026 Puls Biznesu 1 2026-06-25 08:02
Synektik AI mówi żeby sprzedawać przy 360 PLN ~Long 19 2026-06-25 14:11
Jastrzębska Spółka Węglowa Pozdrawiamy tych, którzy brali po 26, 28, 32 i 35! ~ZjednoczonaUlica 4 2026-06-25 14:10
GOVENA LIGHTING S.A. Po co wam było IPO wykupione akcje z marzą i 8 lat WYCIA? ~MarcinBuczek 2 2026-06-25 14:09
Molecure SA wyniki badań oatd1 30 pacjentów ~Hex 5 2026-06-25 14:09
MUNAR a miało być ~Zeus 3 2026-06-25 14:09
Medinice S.A. komercjalizacja mamy nadzieje do końca roku , bedzie znowu 35 zł ? ~tomaszstan 4 2026-06-25 14:09
Polimex Mostostal Paździerze coś strasznie aktywne – będzie rosło. ~Inwestor 1 2026-06-25 14:09
Capital Partners Capital Partners --------> Bumech Defense Partners - nowe otwarcie ! ~ff 9 2026-06-25 14:08
Trans Polonia Dlaczego rośnie? ~Krzysiek 4 2026-06-25 14:08
Orlen Nie dokupujcie za dywidende ~Goonzo 1 2026-06-25 14:08
SCANWAY To warto wiedzieć przed sesją na GPW 25 VI 2026 Puls Biznesu 1 2026-06-25 08:02
Orlen PKN ~Dewajtis 9 2026-06-25 14:08
Stalexport Co się dzieje ~Szum 2 2026-06-25 14:08
Asbis Dexter lubisz KNF . ~Bond 2 2026-06-25 14:08
Synthaverse SA Dlaczego w gragiełdowa nie są wyświetlane pełne arkusze zleceń? dzieki ~provita2000 1 2026-06-25 14:08
Jastrzębska Spółka Węglowa Przełomowy krok dla JSW. Kopalnia Knurów-Szczygłowice zyska nowe zasoby. ~JT 2 2026-06-25 14:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.