Forum giełdowe spółki PETROLINVEST

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Walne ~Jack 7 2026-06-27 00:00
Petrolinvest -przeczytajcie i pomyślcie ~andrzej-mati-1 71 2026-06-26 19:24
To bedzie PETARDA ten powrot juz zbiersm Pety tz buteñki ~Zorro 8 2026-06-26 13:02
❤️❤️❤️ 18 Września 2033r. ❤️❤️❤️ ~Daniel 44 2026-06-24 14:14
KNF$ OIL to się porobiło ! ~maxkolonko 34 2026-06-23 22:47
Czytalem ze Sad stwierdzil ze Jeden Kielih poszkodowany a G@m@n ~Zorro 3 2026-06-22 07:55
Powrót na giełdę nie ~Andrzej 1 2026-06-19 13:51
100 miliardów, gruby rychu ~Jack 7 2026-06-19 12:23
10 000 USD już nieaktualne 1-mna 15 2026-06-18 14:12
Wracamy na GPW? ~Ciekawy 7 2026-06-18 07:04
Akcjonariusze /Petrolinvest / NWZA / 800mln $ / Pożyczka ~PB 33 2026-06-17 11:15
PAM = Interes Akcjonariuszy i spółki Petrolinvest. ~PB 7 2026-06-16 22:59
ludzie chodzcie na 40zeta a potem przyłączajcie się, brakuje nam 5mln. kazach. 232 2026-06-16 19:07
Za co to absolutorium? ~Filipek 43 2026-06-15 22:03
Poruszyla mnie historia jana az nie moge zasnoc ~Kowal20_50 2 2026-06-15 08:58
16 lat jako akcjonariusz ~Mondrala 17 2026-06-14 12:53
moze emba jest waznym ogniwem na co czekaja ~dfg 22 2026-06-13 09:17
Petrolinvest WZA 1.06.2026 - Espi ~PB 76 2026-06-12 18:01
3 mld plus 150 mln co rok ~Zkonopii 3 2026-06-12 11:36
EmbaYugNief plus BMB Munai ~AkcjonariuszPetrolin 23 2026-06-12 00:04
Wymiana na akcje podmiotu przejmującego ~KRS 6 2026-06-11 21:01
Jak sie zapisać na walne ~Jack 2 2026-06-11 15:51
Ile realnie za 1 akcje ~Eustachy 110 2026-06-11 13:36
WZ 1 lipca 2026 ~Xxx 5 2026-06-09 15:22
etrolinvest WZA 1.07.2026 - Espi ~PB 1 2026-06-09 14:17
Grupa Telegram dla akcjonariuszy Petrolinvest ~PB 7 2026-06-08 17:04
Petrolinvest 2026 – stan "gry", czyli co nam zostało z kazachskich snów ncx 47 2026-06-08 12:12
ORI ~kukuczka 26 2026-06-07 21:50
8900-9000zl sztuka akcji dla drobnych leszczy ~Biwaki 5 2026-06-04 15:53
Nakamichi corp bhr + Aktau Transit + Petrolinvest ~4321 75 2026-06-04 11:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.