Forum giełdowe spółki 11 BIT STUDIOS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Indolencja intelektualna ~paralitykAnalityk 6 2026-06-26 19:35
Wow, dzisiaj stuknie z 10 000 na steam?! ~Rysiu 7 2026-06-26 18:20
Dno ~Pilot 3 2026-06-26 14:33
The Invincible -90% ~Wihajster 3 2026-06-26 12:36
Na górce nie kupuje się akcji ~Mariusz 4 2026-06-26 10:46
czyżby kreował nam się nowy lider wzrostu gamingu ? ~Gregor 9 2026-06-26 10:00
The Alters Summer Sale ~Ppp 2 2026-06-25 20:36
Tak sie zastanawiam... ~Mimi 15 2026-06-24 21:33
fundy sypia - kierunek 70 ~tyle 1 2026-06-24 18:03
Dobra wiadomość dla spółki ! ~darekbabkier 2 2026-06-24 17:17
Top sellers na steam w gore ~Zonk 1 2026-06-24 14:09
Rosniemy jak liczba graczy na Steam ~Spoko 1 2026-06-24 12:09
Kolejne DLC pod koniec 2026 ~Mimi 3 2026-06-24 07:19
15ta mozna pobierac DLC ~Start 5 2026-06-23 17:00
Frotpunk 2 First Look ~BP 1 2026-06-22 19:39
O fund sie zredukował ~11bit 8 2026-06-22 18:16
członek Rady nadzorczej nabył akcje ~all 1 2026-06-22 15:46
Nationale-Nederlanden OFE ma poniżej 5 proc. akcji 11 bit studios ~Zobaczymy 1 2026-06-22 15:26
W górę czas ~Olo 6 2026-06-22 14:56
CZAS ZBIERAĆ AKCJE DO KOSZYCZKA PANY I TYLE. ~CZESŁAW 1 2026-06-22 14:27
Gdzie jest post ~Wojmon 3 2026-06-22 07:45
Docelowo 90-100 złotych ~Zjazd 4 2026-06-21 18:08
Pokonany przez rynek .. ~Proama 26 2026-06-19 20:23
Czekam z kapitałem na 90 zl ~Kapitalista 5 2026-06-18 21:12
23 czerwca dlc dla frostpunk 2 ~Hitboy 2 2026-06-18 21:08
We’re going LIVE with #TheAlters at 6 PM CEST! ~Olo 1 2026-06-18 12:14
Praca w 11 bit ~XYZ 7 2026-06-18 12:12
Taniej już nie będzie .. kupować ~Zonk 3 2026-06-17 11:28
Dzisiaj ładnie ~DzisiajŁadnie 1 2026-06-16 13:06
formacja duszonego kota wskazuje na ~żółtodziób 2 2026-06-16 12:40
[x]
11BIT -0,66% 136,00 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.