Forum Giełda +Dodaj wątek

Reklamacje Prima Moda

Zgłoś do moderatora
Nigdy wiecej nie kupie niczego w Prima Moda. Nie wiem, co nazwa ma do wloskiej jakosci. Dałam za torebke prawie 500 zł i trzy razy rozwalala sie w tym samym miejscu - szew przy zamku. Za 3 razem Pani Wiesława Wcisło (jak czytam po forach posiadająca nienajlepszą opinię) napisala mi, iż dziura w torebce nie przeszkadza w uzytkowaniu! Napisalam odwolanie i własnie dostalam sms, iż nie uwzględniono go. Mam tez z Prima Moda buty i również sie zniszczyły (uszkodzenia przy obcasach, wybicie palca), ale nie mam jak widac co juz bawić się w reklamację z tym sklepem. Jest tyle innych fajnych sklepow, ze zamykam swoj rozdział z Prima Moda. I nie polecam innym. Teraz zostaje mi tylko udać się do rzecznika praw konsumenta i wojować z nimi. I tak właśnie traci sie klientów obecnych i potencjalnych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRIMAMODA 0,00% 0,75 2020-11-24 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.